Adr / Tlf – Kontakt PFN

Har du noe på “hjertet” er det hyggelig om du tar kontakt med en av oss:

SAMSUNG

Kontakt Prison Fellowship Norge (PFN) :

  • Daglig Leder: Ingvald Viken
  • Telefon: 911 22 533
  • Post Adresse PFN: Postboks 2428, 3792 Skien
  • E-post: post@pfn.no eller fyll ut skjemaet nederst på siden !
  • Organisasjons nummer: 979658184
  • Bankkonto kontingent og gaver: 9791.11.12012
  • Internasjonalt kontonummer (IBAN): NO92 9791 11 12012
  • BIC (Swift-adresse): DNBANOKK
  • Vipps: 18484
  • Bankkonto drift: 0539.33.92772
  • Internasjonalt kontonummer (IBAN): NO92 0539 3392 772
  • BIC (Swift-adresse): DNBANOKKXXX

Landsstyret (2020) :

  • Daglig Leder / Styremedlem: Ingvald Viken, 911 22 533, ingvald.a.viken@gmail.com
  • Styreleder: Kjell Arne Rusti, styreleder, 419 32 038, karusti@icloud.com
  • Nestleder: Øivind N. Klevmo, 47 41 51 61 / 69 17 52 15, oivindklevmo@gmail.com
  • Styremedlem: Thor-Egil Eik, 41324656, thor.egil.eik@n3zonesgroup.no
  • Styremedlem: Bjørn Anders Havnerås, 45216060, and-havn@hotmail.com
  • Styremedlem: Sigurd Heibø, sigurd.heibo@gmail.com
  • Styremedlem: Ronny Lunde, 90534779, ronnylunde1@gmail.com
  • Styremedlem: Terje Martin Sletten, 91369898, terjem.sletten@skagerakenergi.no
  • 1. Varamedlem: Merethe Aanestad, 91642031, meemala1@yahoo.com
  • 2. Varamedlem: Odd Arvid Stykket, 474 54 900, odd.arvid.stykket@gmail.com

Kontaktpersoner / Regional contacts :

  • Bastøy, Tove Stabell, 907 13 455, olaf_stabell@yahoo.no
  • Drammen, Inger Helene Veiby, 934 55 653, inger.veiby@dukamail.no
  • Halden, Elisabeth Roll, 419 01 089, elisroll@hotmail.com
  • Hassel, Inger Helene Veiby, 934 55 653, inger.veiby@dukamail.no
  • Horten, Per Samuel Andersen, 913 91 956, psamuean@online.no
  • Ila, Arne Synnes, 992 94 356, arne.synnes@online.no
  • Indre Østfold, Eidsberg, Ingvald Viken, 911 22 533, ingvald.a.viken@gmail.com
  • Indre Østfold, Trøgstad, Ingvald Viken, 911 22 533, ingvald.a.viken@gmail.com
  • Ravneberget, Kari Veel, 930 96 971, veel@frisurf.no
  • Ringerike, Inger Helene Veiby, 934 55 653, inger.veiby@dukamail.no
  • Sarpsborg, Odd Arne Linstad, 992 43 291, odd.arne.linstad@lconsult.no
  • Stavanger og Åna, Merethe Aanestad, 916 42 031 merethe.aanestad@ev-s.no
  • Telemark, Skien avdeling, Sigurd Heibø, 906 79 716, sigurd.heibo@gmail.com
  • Trondheim, Walther Jarwson, 905 78 910

Send e-post til post@pfn.no ved å fylle ut skjemaet:

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

9